

Zomeravondmuziek in de Grote of St.-Bavokerk
25 juni | 19:00 - 20:00
Zomeravondmuziek in de Grote of St.-Bavokerk
Een avond met Frénk van der Linden met als thema: Hoop
De vesper is een eeuwenoude vorm van het christelijke avondgebed. De serie Zomeravondmuziek in de Grote of St.-Bavokerk zet deze traditie van oecumenische vieringen voort en maakt het toegankelijk voor de moderne mens, met prachtige muziek. Dit jaar worden er drie zomeravonden ingevuld in samenwerking met Stadsklooster Haarlem.
Zondag 25 juni | thema Hoop
Op onze tweede Zomeravondmuziek avond is journalist en schrijver Frénk van der Linden te gast over het thema hoop. De ouders van Frénk wisselden na hun vechtscheiding veertig jaar lang geen woord meer met elkaar. Onderhuids leefde het verlangen naar verzoening, bij de vader, de moeder, de zoon en zijn zus Désiréé. Voor Frénk is dit persoonlijke gegeven 25 juni het startpunt voor een overdenking die draait om hoop, wanhoop en verlossing.
De avond wordt begeleid door Tom de Haan, stadsdominee van de Protestantse Gemeente Haarlem en Judith van der Wildt, directeur Stadsklooster Haarlem.
Laatste Zomeravondmuziek avond
De laatste Zomeravond in samenwerking met Stadsklooster Haarlem is op zondag 9 juli met Jim de Groot.
Kijk HIER voor het gehele overzicht van de serie Zomeravondmuziek.
Entree is gratis. Aanmelden is niet nodig.
Tijd: 19.00 – 20.00 uur. Locatie Grote of St.-Bavokerk.